Beyaz eşya ve klima bakım onarım talepleriniz için çağrı merkezimizle iletişim kurabilirsiniz.

Close Icon
   
Contact Info     servisi@kadikoyarcelikservisi.net

İletişim   arrow

Kadıköy Arçelik servisi çağrı merkezi markaya her bölgeden ve her semtten kullanıcı kitlesine hitap eden servisimiz 365 gün 7/24 saat servis hizmeti sunmaktadır. Verdiğimiz hizmeti sürekli geliştiren lider bir şirket olmaya ve giderek artan kaliteli hizmet anlayışını benimser ve sağlarız. Bizler müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız.

kadıköy arçelik servisi çağrı merkeziKadıköy Arçelik Servisi Çağrı Merkezi

Kadıköy Arçelik servisi çağrı merkezi yapacağınız servis kayıtları en yakın teknik servis ekibimize yönlendiriyoruz kayıtlarınızı siz değerli müşterilerimizin araması sayesinde sisteme işler ve takibini gerçekleştiririz. Teknik servis ekibimiz kapınıza gelmeden önce sizleri arar ve bilgi verirler. Firmamızın sunduğu hizmetler buzdolabı servisi çamaşır makinesi servisi bulaşık makinesi servisi fırın servisi klima kombi servisi olmak üzere hizmet vermekteyiz.

Bizler tüm beyaz eşya ve kombilerinizde en profesyonel hizmet vermekteyiz. Kombi yılda en az bir kere bakımı ve onarımı yapılmalıdır. Bakımı yapılmamış cihazlarınız hem enerji sarfiyatı hemde can güvenliğiniz açısında ciddi anlamda problem çıkarabilir. Tüm arızalı ve problemli ürünleriniz için yapmanız gereken hemen bir çağrı merkezimizi arayıp kayıt bırakmaktır. Arızalarda kaliteli ve sorunsuz hizmet istiyorsanız bizlere ulaşın. Sizlerin istek ve arzularına en kısa zamanda hizmet göstermek bizlerin tek arzusudur. Bu yüzden son teknoloji ürünlerinden yararlanmaktayız. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla üstelik yapmış olduğumuz tüm ürünlerde 1 yıl garanti sunmaktayız. Yıllardır garanti güvencesi ile çalıştığımız için  tüketicilerimizin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Kadıköy Arçelik Servis Telefonukadıköy arçelik servis telefonu

Yapmanız gerek tek şey çağrı merkezlerimiz arayıp servis talebinde bulunmak kayıtlarınız bilgisayarımıza alınıp en kısa sürede ekip araçlarımız  kapınıza  gelmek üzere yola koyulur. Tam donanımlı araçlarımız ve profesyonel işi ehlini görmüş bu işe kendini adamış personellerimiz sizi karşılar. Ürününüzün arızası servisimiz tarafından onarılıp ilk aldığınız gün ki gibi sapa sağlam tertemiz bir şekilde sizlerin doğrultusunda ve gözetiminde teslim edilir. Bizler güveninizi sarsmamak adına başarımız kalitemizden ve çizgimizden ödün vermeden hırsla ve başarıyla yolumuza devam etmekteyiz.

Yapmış olduğumuz servis işinde bakımını ve onarımını yaptığımız cihazlarınıza 1 yıl garanti veriyoruz ve hizmetten memnun kalmadığınız an dahi bizleri tekrar arayın o dakikadan itibaren tekrar kapınıza gelip kontrollerimiz yapalım, hizmet görevimizdir.Günün her saati arayabilir arızası bildirebilir hatta önerilerinizi sunabilirsiniz.