Beyaz eşya ve klima bakım onarım talepleriniz için çağrı merkezimizle iletişim kurabilirsiniz.

Close Icon
   
Contact Info     servisi@kadikoyarcelikservisi.net

Hakkımızda   arrow

Kadıköy Arçelik servisi müşteri hizmetleri değerli müşterilerimize gerekli olan sorunlarınız da yardımcı olalım sizleri sorunlarınızdan uzaklaştıralım. İlk önce makinenizin altından sürekli su geliyor ise bunun tek nedeni cihazınızın hortumlarında yırtılma var ya da pompa filtresinde problem var demektir.

Kadıköy Arçelik Servisi Müşteri Hizmetleri

Kadıköy Arçelik servisi müşteri hizmetleri diğer bir sorununuz cihazınız programı başlatamıyor program seçimi yapamıyorsa cihazınızın şebeke geriliminden dolayı ya da su basıncı nedeninden dolayı çamaşır makinesi kendisini korumaya almış ve fabrika ayarlarına geri alınması gerekir. Buna benzer sorunlarla karşı karşıya kaldığınızda teknik servisimiz uzman tekniker ve teknisyen gurubu ile birlikte 7 gün 24 saat boyunca yanınızda olmakta sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktadır.

Arçelik bakım onarım servisi hizmetlerindeki kalite politikasını yıllardır vazgeçmeden aynı hızla çalışmalarını sürdürmektedir. Kurulmuş olduğu yıldan bu zamana kadar hizmetlerini devamlı kılmak için müşterilerini çalışmalarıyla memnun bırakmak için her türlü imkanları yaratmaktadır. Bizler hizmetlerimizdeki programımızı bir gün önce  tüm araç ve malzemelerimizi hazırlayarak faliyetlerimizi gerçekleştireceğimiz bölgeye yönelmekteyiz.

Kadıköy Arçelik Servisi Arıza Kaydıkadıköy arçelik servisi arıza kaydı

Kadıköy Arçelik servisi arıza kaydı tüketicileri için hizmetlerini zamanında ve kaliteli bir şeklide ulaştırarak memnuniyetini de kazanarak hizmetlerini  gerçekleştirmektedir. Sürekli kaliteli hizmet üzerine yoğunlaşan teknikerlerimiz aylık düzenlenen eğitimlerle de bilgilerini yenileyerek faaliyetlerinde başarılı işler yapmaktadır. Her geçen gün çalışma azmimiz artmakta, yeni hizmetler geliştirmek için araştırmalar üzerine yoğunlaşarak faliyetlerimizi tüketicilerimizle buluşturmaya devam etmekteyiz.

Sektördeki varlığını sürekli kılmak için yeniliklerle hizmetlerini hem güncel tutmaktadır. Hizmetlerini kaliteli, hızlı ve güvenilir ilkelerini aşmadan gerçekleştirmektedir. Sağlam ve güçlü teknisyen kadromuzla her türlü problemlerinize profesyonel çözümler sunmaktadır. Sizlerde beyaz eşya, klima ve kombi gibi ürünleriniz için gerekli gördüğünüz her ihtiyaç için güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla irtibata geçerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.